Novinky‎ > ‎

Nábor nových členů 2018

přidáno: 11. 1. 2018 0:14, autor: Jiri Votocek

Vážení zájemci o bojová umění,
jsme na sklonku pololetí školního roku 2017/2018 a za dveřmi je druhé. Během února bude probíhat nábor do našeho oddílu, a tak bychom Vám v krátkosti chtěli představit úchvatné bojové umění Wing Tzun, kterým se aktivně zabýváme již přes 10 let.

Co nás před lety právě na Wing Tzun tak nadchlo?

Byla to jeho funkčnost, jednoduchost a rychlost s jakou lze odvrátit útok protivníka. Wing Tzun je v základě postaven na jednoduchých úderech a krocích. Byť jsou tyto kroky a údery jednoduché, jsou velice chytré a usnadní obranu. Bohužel bojové situace nemusí vždy jednoduše odpovídat nacvičeným technikám. Proto jde Wing Tzun dál a využívá jednoduché principy, které umožní použít právě nacvičenou techniku na jakýkoliv útok a situaci.

K rozvoji, pochopení a nacvičení principů se využívají různá cvičení jako Daan Chi (jednoruční Chi Sao), Chi Sao (lepící se ruce) a Lat Sao (bojové procvičování technik).

Pokud Vás něco zaujalo, budeme rádi když v únoru přijdete a vyzkoušíte si svůj první trénink, který je zdarma a nadchnete se pro Wing Tzun stejně jako my :-D.

Comments