O nás


Street Fight Trutnov představuje pojící článek s Akademii EBMAS WT Praha a mezinárodní organizací EBMAS. Výuka probíhá pod dohledem asistentů Akademie EBMAS WT Praha. Splňuje všechny standardy výuky organizace E
BMAS WT, ze které vychází také gradační systém. Instruktoři vlastní certifikáty EBMAS WT a mají minimálně 5.let zkušeností s výukou.
Výuka je přístupná každému ve věku od 15 do 55 let. Aby student z tohoto jedinečného systému vytěžil maximum, potřebuje především schopnost precizního vnímání signálů pocházejících od protivníka i z vlastního těla, inteligenci a duševní vyspělost spojenou s vytrvalostí.
Tyto vlastnosti budete během výuky posilovat. Z hlediska fyzické kondice do začátku nepotřebujete mnoho – EBMAS Wing Tzun umožňuje stavět na Vašich stávajících fyzických dispozicích. Každý člověk má individuální zastoupení fyzických schopností, které jsou pro Wing Tzun potřebné:
  • Síla
  • Flexibilita
  • Obratnost
  • Dynamika
Kterákoli z nich představuje dobrý výchozí bod, který můžete dále kultivovat. Ostatní budete objevovat a rozvíjet v průběhu Vašeho studia.

Video YouTube

.


Podřízené stránky (1): Naši instruktoři
Comments