O nás‎ > ‎

Naši instruktoři

Ing. Jiří Votoček

12. žákovský stupeň EBMAS-WT
3. žákovský stupeň AVSE-Escrima 

asistent Martina Jelínka v Akademii EBMAS Wing Tzun Praha

Sihing Jiří se věnuje bojovým uměním od svých 17 let. 2 roky trénoval boj z blízka v Trutnově. V 19 letech navštívil tréning Wing Tzun. Toto bojové umění ho svou efektivitou a jednoduchými principy uchvátilo. Pod vedením Ladilava Dvořáka a Sifu Jiřího Hlinovského v organizaci AVSE získal 7. žákovský stupeň WT a 3. žákovský stupeň v bojovém umění Escrima.

V roce 2005 se potkal s Ing. Ivanem Zimmelem, který založil první školu EBMAS-WT v ČR. Sihing Ivan umožnil Jiřímu setkání s instruktory Akademie EBMAS WT Praha, kde pod vedením Rudolfa Zemana a Martina Jelínka pokračoval ve studiu Wing Tzun. V roce 2008 odjel na půl roku do Německa, kde se měl možnost učit u Sifu Franka Kohlhase. Nyní pod vedením Sifu Martina Jelínka pokračuje ve studiu Wing Tzun v Praze.

V současné době pomáhá s výukou systému Wing Tzun a Sebeobrany pro ženy v Akademii EBMAS WT v Praze. Zároveň se zabývá výukou Street Fight EBMAS v Trutnově.  


Šašek David

8. žákovský stupeň EBMAS-WT
3. žákovský stupeň AVSE-Escrima 

asistent Martina Jelínka pro Street Fight EBMAS Trutnov


Sihing David se věnuje bojovým uměním od svých 18 let. 2 roky trénoval boj z blízka MUSADO v Trutnově. Ve 20 letech se šel podívat ze zvědavosti na nábor Wing Tzun, který v Trutnově probíhal. Efektivita a účinnost tohoto pro něj neznámého bojového systému ho natolik ohromila, že se tomuto stylu boje začal intenzívně věnovat, kde pod vedením Ladilava Dvořáka v organizaci AVSE získal 7.žákovský stupeň ve WT a 3.žákovský stupeň v Escrimě.


V roce 2005 se připojil k organizaci Akademie EBMAS WT Praha, kde pod vedením sifu Martina Jelínka pokračuje ve studiu Wing Tzun.


Zobrazuje se 2 položek
JménoStupeň SF EBMAS
Řadit 
 
Řadit 
 
JménoStupeň SF EBMAS
Ing. Jiří Votoček 12. SG 
Šašek David 8. SG 
Zobrazuje se 2 položek
Comments